Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.

Ako postupovať pri vrátení tovaru

V zákonnej lehote do 14 kalendárnych dní od prevzatia máte právo tovar bez udania dôvodu vrátiť. My Vám vyplatíme plnú sumu za tovar. 

Prosíme, aby ste nasledovne postup nižšie, vrátenie tovaru tak prebehne bez problémov a môžeme Vám ihneď zaslať peniaze. 

 

Ako postupovať?

 

  1. Tovar poriadne zabaľte, tak aby sa nepoškodil. Zabaľte ho do pôvodného priesvitného obalu bez porušenia, ktorý sa nachádzal v šedom plastovom vrecku. Tovar musí obsahovať aj pôvodné vignetky/visačky na pôvodných miestach - nemôžu byť odstrihnuté ale nedodané s tovarom.
  2. Priložte k tovaru kópiu faktúry, ktorú ste spolu s tovarom obdŕžali
  3. Spolu s faktúrou nám pošlite aj vypísané ručne alebo eletronicky Odstúpenie od kúpnej zmluvy uzatvorenej na diaľku - tu sa nachádzajú všetky podstatné údaje pre správne zaslanie finančných prostriedkov na Váš účet
  4. Napíšte nám na našu mailovú adresu vratenie@justman.sk email, kde uvediete: Vaše meno, číslo objednávky, číslo faktúry a číslo účtu v tvare IBAN, kam chcete zaslať peniaze.
  5. Odošlite nám zabalený tovar aj spolu s faktúrou a odstúpením od zmluvy na našu adresu Emlore, s.r.o., Kúria 699, 922 05, Chtelnica - môžete ho odoslať Slovenskou poštou alebo prostredníctvom kuriérskej spoločnosti
  6. Tovar odošlite na adresu: Emlore, s.r.o., Kúria 699, 922 05, Chtelnica
  7. Najneskôr do 14 dní Vám peniaze budú vrátené.